Romanetės

Romanetės – tai romėniškos užuolaidos, kurios išsiskiria dailiai klostėmis krentančiu audiniu. Tai vienas elegantiškiausių langų dengimo būdų, akimirksniu suteikiančios kambariui jaukumo, individualumo ir kartu modernumo. Lango dekoras svarbus interjero akcentas, ryškios užuolaidos gali jį apsunkinti. Romanečių pasirinkimas interjere išlaikys harmoniją tarp ryškumo ir dizainų įvairumo. Romanetės neprilygstamas pasirinkimas ir klasikiniams interjerams. Užuolaidinis audinys keliamas į viršų dailiai sugula elegantiškomis klostėmis ir suteikia erdvei modernumo. Tai itin komfortiškas pasirinkimas nuo saulės – leiskite romanetės aukštį kartu su besileidžiančia saule. Romanetės ypač mėgstamos dėl savo plataus pritaikymo – joms siūti gali būti naudojami tiek lengvi dieninių, tiek tankūs naktinių užuolaidų. 

romanetes

Pagal poreikį romanetės gali būti kombinuojamos su dieninėmis ar naktinėmis užuolaidomis, širmomis, roletais ar horizontaliomis žaliuzėmis, todėl platus šiuolaikiškų audinių pasirinkimas suteiks laisvę improvizuoti. Savo funkcionalumu ir praktiškumu, jos prilygsta roletams, nes naudojant specialų mechanizmą susikelia klostėmis į viršų. Pilnai sukėlus audinys palieka 20-30 cm virš lango angos arba tiesiog suklostuoja lange. Tai yra labai patogu, kai nesinori sumažinti erdvės patalpoje. MaDaliaM užuolaidos siūloma mechanizmo sistema yra vienas pažangiausių tokio tipo mechanizmų. Jis yra unikalus dėl ritės su guoliu, kurie užtikrina, kad virvutė visada vyniotųsi tolygiai ir nesipintų, naujoviška, pasižymi nesunkiu montavimu bei kompaktišku dizainu. Plonas mechanizmas tvirtinamas prie nepastebimų laikiklių, o virveles ir audinys lengvai prikabinamas ir norint nuimti atkabinamas. Mechanizmas lengvai automatizuojamas, todėl galima valdyti sistema pulteliu ar telefonu. Romanetės apačią galima dekoruoti pasirinkta bangele, kutukais, įvairiais aksesuarais.

madaliamuzuolaidos.lt

Dvigubos romanetės DUO

Dvigubos romanetės – tai labai praktiškas sprendimas, atliekantis skirtingas funkcijas. Ant vieno mechanizmo naudojami su skirtingi audiniai. Vienas audinys dieninis, naudojamas dienos metu, kitas naktinis. Abi romanetės valdomos skirtingomis grandinėlėmis, todėl vieną romanetę galima pakelti, o kitą nuleisti ir atvirkščiai.

 

madaliamuzuolaidos.lt dviguba romanetė

 

 

Kodėl verta rinktis MaDaliaM romanetes?

  • Išskirtinė langų dekoro detalė.

  •  Romanetės gali puikiai atstoti dienines ir naktines užuolaidas.

  • Galima rinktis iš dieninių ir naktinių audinių.

  •  Galima audinio apačią dekoruoti pasirinkta bangele.

  • Lengvas montavimas ir valdymas.

  •  Patogus šviesos srauto reguliavimas.

  • Didelis romanečių audinių ir spalvų pasirinkimas.

  •  Lengva priežiūra, romanetę lengva nuimti ir išskalbti.

Mūsų darbai

www.madaliamuzuolaidos.lt
www.madaliamuzuolaidos.lt
madaliamuzuolaidos.lt dviguba romanetė
www.madaliamuzuolaidos.lt
www.madaliamuzuolaidos.lt
www.madaliamuzuolaidos.lt
Pateikti užklausą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.